Oświetlenie salonu – piękny efekt z lampami Candellux

lampa wisząca do salonu

Zabłyśnij klasyką w swoim salonie

Żyrandole nie są już tak popularne, jak kiedyś, ale nadal mogą być piękną i klasyczną formą oświetlenia salonu. Gdy żyrandol jest umieszczony w centralnym punkcie pomieszczenia, może także pełnić funkcję dekoracyjną. W połączeniu z szafirowym błękitem, szmaragdową zielenią i brązowymi meblami oraz dodatkami można stworzyć z jego pomocą wyjątkową przestrzeń.

Kryształowy żyrandol w salonie będzie wyglądał wytwornie, doda blasku i elegancji. Do wyboru są też żyrandole bardziej minimalistyczne i subtelne. Tego rodzaju oświetlenie jest jedyne w swoim rodzaju i do tego ponadczasowe! Najlepszy pomysł na piękne urządzenie salonu to żyrandole Candellux oświetlenie marzeń.

Rozświetl kąty i postaw na dodatkową przestrzeń

Jeżeli w salonie jest ciemne miejsce, wnęka przy kominku, czy pusty kąt obok witryny, lampy Candellux mogą okazać się wspaniałym rozwiązaniem. Przestrzeń zyskuje głębię oraz charakter po zmroku, szczególnie w krótkie zimowe dni. Wieczorem salon zmienia się w przytulne miejsce, w którym można się zrelaksować przy delikatnym oświetleniu, posiedzieć przy kawie i poczytać ulubioną książkę.

Ciekawy sposobem na wypełnienie zakamarków salonu jest też lampa umieszczona na ścianie. Taki rodzaj lampy pozwala zaoszczędzić trochę przestrzeni, a przy tym dowolnie przesuwać meble, dostawić w to miejsce stolik, kwiaty lub dekoracje.

Rozświetl miejsce dla gości

Lampa Candellux zawieszona nisko nad stolikiem kawowym lub stołem w części jadalni, sprawia, że to miejsce staje się głównym punktem pomieszczenia. Przyciąga wzrok i uwagę gości, tworząc wspaniałe miejsce i atmosferę do wspólnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi.

Wśród lamp wiszących ciekawym wyborem będą lampy w większym rozmiarze i wyróżniające się ciekawym kolorem lub miedziane i lustrzane. Korzystając z takich lamp można skutecznie podkreślić charakter salonu i doskonale go oświetlić.