Ścianki prysznicowe na miarę XXI wieku


Ścianki prysznicowe w nowoczesnej formie cieszą się bardzo dużą popularnością. W dobie XXI wieku, coraz więcej osób wybiera charakterystyczne modele walk-in. Wyróżniają się one nowoczesnym wzornictwem i dużą funkcjonalnością. Tego typu rozwiązania, posiadają otwarty typ kabiny prysznicowej.

Nie posiadają drzwi, są bardzo minimalistyczne oraz niezwykle designerskie. Stylowa i efektowna kabina odmieni charakter każdej łazienki. W celu skorzystania z udogodnień tego rozwiązania, trzeba w posadzce mieć umieszczony odpływ liniowy.

Stylowe, designerskie i niezwykle praktyczne ścianki prysznicowe

Ścianki prysznicowe https://www.reahurt.pl/kategoria/zobacz/45,scianki-prysznicowe-typu-walk-in w nowatorskim wydaniu składają się z efektownej tafli szkła. Hartowana i transparentna szyba, wykonana jest z kompozytu odpornego na wilgoć. Jej wygląd pozytywnie wpływa na całą aranżację. Szyba jest bardzo gustowna i niezwykle elegancka.

Dużym walorem jest także bardzo lekka i przejrzysta konstrukcja, która zwraca na siebie uwagę.

Tego typu rozwiązanie jest kompatybilne z deszczownicą oraz systemami natryskowymi. Ścianka prysznicowa w tym wariancie jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Opcjonalnie, może ona posiadać czarne, grafitowe lub złote wykończenia. Systemy w klasycznej wersji oraz walk-in pasują do skandynawskich, industrialnych oraz rustykalnych łazienek.

Czym wyróżniają się nowoczesne systemy prysznicowe?

Nowoczesne prysznice wykonane z wysokiej jakości aluminium oraz szkła stanowią nowoczesny trend, który wykorzystywany jest przy projektowaniu łazienek. Stylowe i modne kabiny posiadają porządne i mocne relingi, łatwo czyszczącą powłokę easy clean oraz hartowane szkło.

Warto wiedzieć, że szkło posiada około 6 albo 8 mm grubości. System otwierania i zamykania w nowoczesnych modelach jest niezwykle wygodny i bardzo funkcjonalny. Ściankę ustawia się bezpośrednio na brodziku lub też na posadzce.