Nowodvorski – producent lamp wysokiej jakości

lampa nowodvorski

Nowodvorski to polski producent nowoczesnych lamp o bardzo wysokiej jakości wykonania i niezwykle oryginalnym stylu. Co roku na rynek wchodzi kilkaset nowych wzorów lamp Nowodvorski, a sam producent może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami za design swoich produktów. Nowatorskie podejście twórców doceniane jest na całym świecie – jako że lampy Nowodvorski można spotkać w 50 krajach świata – zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej i tych z sektora HoReCa.

Lampa Nowodvorski a jakość

Każda lampa Nowodvorski wykonana została z najwyższej jakości materiałów i dbając o każdy najmniejszy szczegół. Oświetlenie tego producenta cechuje niezwykła oryginalność, bo – jak przyznaje sam producent – lampa ma nie tylko oświetlać pomieszczenie, ale również cieszyć oko. Tego twórcy trzymają się od prawie trzydziestu lat i dlatego właśnie ich lampy zyskują uznanie na całym świecie. Ich projekty mają piękny design, a cała firma bardzo inwestuje w dobry sposób pracy. Filozofia ochrony planety, bycia eko jest dla nich bardzo ważna. Lampy produkowane są w dwóch fabrykach w Polsce, a pracownicy, którzy je tworzą, to prawdziwi profesjonaliści.

Lampa Nowodvorski

Rodzaje lamp Nowodvorski

W ofercie firmy znajdują się lampy wszelkich rodzajów – lampy wiszące, sufitowe, kinkiety, lampy zewnętrzne, lampy do pokoju dziecięcego, lampy stołowe i stojące podłogowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przewodni styl lamp to nowoczesność, ale można też znaleźć w asortymencie lampy kojarzone ze stylem industrialnym czy loftowym. Zawsze jednak są to projekty bardzo nowoczesne. Większość modeli jest dość monochromatyczna, dominuje czerń, biel, szarość, grafit. Można jednak znaleźć kilka modeli w kolorze – są to jednak tylko lampy wiszące i biurkowe przeznaczone do pokoju dziecięcego czy też młodzieżowego.