Meble ogrodowe w 2022 roku – które kupić na swoje podwórko?

meble ogrodowe

Istnieje szeroka gama mebli ogrodowych, które można kupić. Jeśli nadal jesteś w trakcie wyboru, ten artykuł pomoże Ci podjąć decyzję.

Jakie opcje oferuje rynek?

Na rynku można znaleźć wiele różnych stylów mebli ogrodowych, z których każdy ma swoje unikalne cechy. Każdy styl ma być inny, a niektóre z nich mogą mieć określone przypadki użycia. Bogaty wybór mebli ogrodowych w różnych stylach można znaleźć np. na focusgarden.pl.

Jednym z rodzajów mebli, który staje się coraz bardziej popularny w ostatnich latach, są meble rustykalne. Meble rustykalne charakteryzują się naturalnymi materiałami, takimi jak drewno i kamień. Ma ziemisty charakter i daje poczucie ciepła i komfortu, ponieważ jest wykonany z naturalnych materiałów.

Dla tych, którzy szukają nowoczesnego wyglądu swojej przestrzeni na zewnątrz, rozwiązaniem mogą być meble skandynawskie. Styl skandynawski charakteryzuje się czystymi liniami i ostrymi krawędziami, co czyni je idealnymi dla tych, którzy lubią nowoczesne projekty lub mają współczesną estetykę wystroju w domu.

meble ogrodowe

Możliwe materiały na meble ogrodowe

Różne rodzaje materiałów meblowych sprawdzają się w różnych sytuacjach.

Meble paletowe: ten rodzaj mebli ogrodowych jest wykonany z palet z drewna pochodzącego z recyklingu, które można znaleźć w wielu częściach świata. Palety mają gładką powierzchnię, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu. Są świetne, jeśli masz zwierzęta lub dzieci, które chcą bawić się meblami ogrodowymi.

Meble szklane: ten rodzaj mebli ogrodowych jest wykonany ze szkła hartowanego, które jest bardziej odporne na zarysowania niż inne materiały, a także ma większą powierzchnię. Świetnie prezentuje się również pod słońcem lub w nocy, ponieważ pięknie odbija światło.

Meble rattanowe: ten rodzaj mebli ogrodowych jest wykonany z technorattanu powlekanego PCV.