Nowoczesny dodatek do wnętrz, sprawdź co modne!

zestawy plakatów

Odświeżenie salonu, dodanie charakteru sypialni czy urządzanie pokoju dla maluszka wiąże się często z dużym wyzwaniem. Dla tych, co lubią minimalizm i tych, co bez koloru, ramek ze zdjęciami, porcelanowych ozdób na komodach nie poczują się swojsko we własnym mieszkaniu. Plakaty znowu wracają na ściany polskich wnętrz, ale w zupełnie innej odsłonie niż w latach 90 ubiegłego wieku. Z pewnością nie ma mowy o powrocie idoli nastolatek na ściany młodzieżowych pokoi!

Zastąp nudną ścianę zestawem plakatów.

zestawy plakatów

Prawdziwy hit, który coraz śmielej wkracza na salony. Indywidualnie dobrany zestaw plakatów najlepiej w wariancie minimum trzech, sprawi, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Różne wymiary, powieszone obok siebie, lub na różnych wysokościach w ramkach odmienią nawet kolorowy pokój dziecięcy. Świetnie sprawdzą się motywy skandynawskie, czyli krajobrazy górskie, leśne i zwierzęce w stonowanych kolorach.  Kompozycje kwiatowe i minimalistyczne na białym tle muśnięte ołówkiem będą zachwycały każdego gościa.

Zestawy plakatów, dostępne są na GaleriaPlakatu.pl

Ozdoba do każdego pokoju!

Zastawy plakatów sprawdzą się w każdym wnętrzu. Z pewnością uda się wybrać się coś odpowiedniego do dziecięcego pokoju, sypialni, łazienki czy pokoju nastolatka. Kolor ramek oraz treści plakatów zadowolą najbardziej wymagających. Nadają się do różnych typów wnętrz, plakaty odnajdą się świetnie w stylu loftowym, nowoczesnym, glamur czy klasycznym. Zestaw plakatów jest równocześnie niedrogim rozwiązaniem w odświeżeniu wnętrza, z łatwością plakaty można wymienić.

Zestaw plakatów w ramkach nie musi być powieszony na ścianie. Nowoczesnego designu dodadzą oparte ramki o ścianę postawione na komodzie lub konsoli w salonie, a nawet w przedpokoju.